Historia piekarni

Historia piekarni

Historia piekarni

Nasza piekarnia znajduje się w magicznej, urzekającej krainie pełnej atrakcji turystycznych we wschodniej części powiatu łowickiego. Sąsiedztwo Pałacu w Nieborowie, Parku Romantycznego w Arkadii, Bolimowskiego Parku Krajobrazowego sprawia, iż goszczący u nas turyści przenoszą się w świat przedstawiający ludowe tradycje jednego z najpiękniejszych regionów Polski.

Piekarnia w Nieborowie powstała w 1971 r. na terenie niegdyś należącym do Folwarku Radziwiłłów. Od samego początku istnienia szczyciła się tradycyjnym podejściem do wyrobu pieczywa. Idea do produkcji chleba, który jest wyrabiany ręcznie i wypiekany w ceramicznych piecach pozostała nam do dziś i jest jedną z naszych głównych dewiz.

O nas

O nas

Jesteśmy małą rzemieślniczą piekarnią, lecz z ogromnym potencjałem, stawiamy na jakość naszych wyrobów. Przy wyrobie pieczywa kierujemy się pasją, miłością, i droga nam jest tradycja i podejście do zdrowej żywności. W tym celu używamy wyłącznie naturalnych wysokiej, jakości produktów. Pieczywo nasze jest wyrabiane ręcznie, gdyż nic nigdy nie zastąpi pracy rąk. Do wypieku używamy tradycyjnych pieców kaflowych rozpalanych drewnem.

 

Zobacz jak wygląda tradycyjne pieczenie w Nieborowie

Piekarnia Nieborów
Nieborów 209
99-416 Nieborów
tel.: 46 838-56-60
Projekt i wykonanie:
Rio Creativo